Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Predstavljanje usluga CISOK-a

CISOK-logo

26.10.2022. na Nastavničkom vijeću djelatnice Ljiljana Žanetić i Ivana Garilović predstavile su usluge Centra za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK).

Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) Požega je prvenstveno namijenjen klijentima kojima je potrebna određena razina usmjeravanja u daljnjem razvoju vlastite karijere kroz izbor odgovarajućeg smjera obrazovanja i unapređenje vlastitih vještina i znanja te donošenja adekvatnih odluka vezanih uz vlastiti profesionalni razvoj.

Poveznice na radne materijale iz projekta Moj pametan izbor

Priručnik

Radni listovi

Matrice ishoda

Više na stranicama CISOK-a (www.cisok.hr) i e-usmjeravanja (https://e-usmjeravanje.hzz.hr/).

Euro na kotačima
Rang lista kandidata