OBAVIJEST - Stipendiranje učenika ugostiteljskih zanimanja

obavijest

Poštovani učenici i roditelji,

obavještavamo Vas da je objavljen javni poziv na suradnju za sufinanciranje novih stipendista, učenika koji se školuju za zanimanja u turizmu i ugostiteljstvu. Predstavnici Valamar Rivijere informirat će Vas o mogućnostima stipendiranja, ali i o mogućnostima zapošljavanja u Rivijeri bez stipendiranja. Valamar Rivijera je vodeća turistička kompanija u Republici Hrvatskoj, a tijekom šk.god.2016./2017. bila je najveći gospodarski stipenditor u državi. Dugoročni ciljevi Valamar Rivijere su podrška mladima tijekom obrazovanja, kvalitetnije povezivanje sa srednjim školama te podizanje ukupne razine kvalitete kadrova i turističke usluge.

Pozivamo sve zainteresirane učenike i roditelje da se uključe na virtualni sastanak preko Zoom aplikacije koji će se održati u četvrtak, 25.studenog 2021., u 18,00 sati.

Poveznica na Zoom aplikaciju:

Passcode: h1vQyb

Javni natječaj - prodaja rabljenih strojeva
Obavijest - informacije za roditelje