Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Obavijest o odvijanju nastave

obavijest

Poštovani učenici, dragi roditelji,

Prema Odluci Stožera civilne zaštite Požeško-slavonske županije, provođenje nastave od 03. do 14. svibnja 2021.g, odvijati će se u školi za maturante trogodišnjih i četverogodišnjih zanimanja (model A) .

Za sve ostale učenike nastava se održava online (model C) također u prvoj smjeni prema rasporedu koji im je ustaljen samo preslikan u prvu smjenu.

Za dio učenika trogodišnjih zanimanja (prvih i drugih razreda) organizirat ćemo pohađanje praktične nastave u našim školskim radionicama i to u prvoj smjeni (model A).

Detaljne upute učenici će dobiti od svojih razrednika. Molim sve učenike (trogodišnjih i četverogodišnjih zanimanja) da praktičnu nastavu redovno pohađaju (kod poslodavaca) prema ustaljenom rasporedu, naravno ako to epidemiološke mjere dozvoljavaju. 

Raspored za plavi tjedan

Raspored za učenike

Raspored za nastavnike

Raspored za crveni tjedan (10.05.2021.)
Uspjesi naših učenika na izlučnim natjecanjima