Školsko natjecanje ugostiteljskih zanimanja

koktel

Danas, 31.03.2021. je održano školsko natjecanje u disciplinama kuharstvo i ugostiteljsko posluživanje prema propozicijama Worldskills Croatia.

U disciplini kuharstvo, sudjelovalo je 4 učenika, a učenici su za zadatak imali pripremu glavnog mesnog jela sa prilogom i salatom.

U disciplini ugostiteljsko posluživanje, sudjelovalo je 5 učenika, a učenici su za zadatak imali pripremu stola za posluživanje gosta, izrada dugih barskih mješavina u shakeru te posluživanje vina.

Nakon provedenog natjecanja, u disciplini kuharstvo najviše osvojenih bodova ostvarila je učenica Ivana Ivić, a u disciplini ugostiteljsko posluživanje Laura Kaprel. Učenice su stekle pravo na sudjelovanje na međužupanijskom natjecanju koje je svojevrsna kvalifikacija za državno natjecanje koje se održava u svibnju 2021.godine.

Odluka o odabiru kandidata
Rang lista provedenoga testiranja