Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

RCK VirtuOS

eu_esf

RCK VirtuOS

Naziv projekta: RCK VirtuOS - uspostava RCK u sektoru turizma i ugostiteljstva

Programski okvir: OP ULJP 2014-2020; Europski socijalni fond, UP.03.3.1.05. Uspostava regionalnih centara kompetentnosti u sektoru turizma i ugostiteljstva.

Nositelj: Ugostiteljsko-turistička škola, Osijek

Partner: 

  • Osječko-baranjska županija - osnivač,
  • Srednja strukovna škola Antuna Horvata Đakovo,
  • Obrtnička škola Požega,
  • Srednja strukovna škola Vinkovci,
  • Strukovna škola Virovitica,
  • Sunčane toplice d.o.o. Bizovac,
  • HUP Zagreb d.o.o.,
  • Palisada d.o.o. Opatija,
  • Ekonomski fakultet i Filozofski fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayerau Osijeku,
  • Udruga djece i mladih s poteškoćama u razvoju „Zvono", Belišće.


Ukupna vrijednost projekta: 71.458.878,12 HRK

Cilj projekta: Unaprijediti kvalitetu obrazovanja u sektoru turizma i ugostiteljstva uspostavom mjesta izvrsnosti – RCK VirtuOS kroz jačanje kompetencija odgojno-obrazovnih radnika i provedbu novih i moderniziranih obrazovnih programa za različite kategorije korisnika čime će se doprinijeti usklađivanju s potrebama tržišta rada, unapređenju praktičnih znanja i vještina i veće zapošljivosti u sektoru.

Ključne aktivnosti: Uspostava organizacije rada i razvoja RCK VirtuOS, razvoj i/ili unaprjeđenje te provedba programa redovitog strukovnog obrazovanja, formalnih i neformalnih programa za obrazovanje odraslih, jačanje kompetencija odgojno-obrazovnih radnika i mentora zaposlenih kod poslodavaca vezanih za provedbu programa redovitog strukovnog obrazovanja, odnosno formalnih i neformalnih programa za obrazovanje odraslih, promocija strukovnih zanimanja i rada RCK VirtuOS, aktivnosti promidžbe i vidljivosti te aktivnosti upravljanja projektom i administraciju.

Razdoblje provedbe: 27. ožujka 2020. godine - 27. prosinca 2023. godine 

Uključivanje u projektne aktivnosti škola partnera...
Regionalni centar kompetentnosti Ugostiteljsko-tur...

Povezani postovi