Upozorenje

Srijeda, 14 Prosinac 2016 16:09

Pjesmom u susret Božiću

PJESMOM U SUSRET BOŽIĆU

Na poziv K.U.D.-a “Berda”iz Brestovca,  u subotu 10.12.2016.  već tradicionalno  smo sudjelovali u manifestaciji “S pjesmom u susret Božiću”.

U O.Š. Dragutina Lermana uz pjesmu, ples i narodne nošnje naša škola predstavila se s 3 kolekcije. Geometrijska forma zalistavca i Zadarski zalistavac u suvremenoj interpretaciji, izrađene su za državno natjecanje „Dani odjeće 2016“ i  već nekoliko puta ove godine predstavljene su na različitim manifestacijama u našoj županiji.

Posebno zanimljiva je bila nova i prvi put predstavljena kolekcija Šumske ljepotice. Valentina Pavlović, Anamarija Knežević i Ivana Marović učenice trećeg razreda  zanimanje krojač, inspirirane lovom  i lovnim turizmom osmislile su i izradile kolekciju od zelene čoje i zlatnog satena.

Više na  facebook  profilu “Moda i tekSTIL”