Upozorenje

Radionica "elektroničko nasilje"

Radionica ,,elektroničko nasilje"

za učenike prvih razreda

Već treću školsku godinu za učenike prvih razreda organiziramo radionicu Elektroničko nasilje“. Pedagoginja Blaža Šurbek Bagarić educirala je učenike voditelje i s njima organizirala radionice koje su održane krajem studenog 2016. Učenicima je najzanimljiviji i najslađi  završetak radionice,  podjela bombona s porukama vezanima za (ne)nasilje.

Voditelji radionice bili su: Mihaela Devčić, Ines Čalić, Nika Filipović, Karla Čevizović, Sara Pamuklić, Ana Čočić-učenice 2.a; Danijela Gašparović, Ivan Krišković, Petra Matošević, Boris Muller, Matej Pavić, Hana Merić-učenici 2.d; Ivana Božić, Patricija Blažević, Nikolina Lucić, Vlatka Čolić, Valentina Barković, Mihaela Delač, Marina Hegediš, Josipa Maričević- učenice 2.h i Tina Miljić, Antonela Terzić- učenice  4.h razreda.