Utorak, 29 Listopad 2019 13:33

6. ETNO SUSRETI POŽEŠTINE

Naša škola se na 6. Etno susretima 20.10. 2019. održanim u Vetovu predstavila s 3 zanimanja.

Kuhari učenici 3.fg razreda su sudjelovali u natjecateljskom dijelu tzv. Čvarkijadi. Kevin Renka, Danijel Dukić i Klara Novinc pripremali su čvarke.

Učenice 2.bc razreda zanimanja krojač, Anita Kovačević i Nikolina Gluić izlagale su modne dodatke i proizvode koje su učenici tekstilnih zanimanja izradili u školskoj radionici.

Vrhunac Etno susreta je svakako etno modna revija u kojoj smo sudjelovali s revijom na temu bajke I. B. Mažuranić „Kako je Potjeh tražio istinu“.

Udobne modele izrađene od lana, toplih smeđih prirodnih tonova nosile su učenice zanimanja modni tehničar. Pažnju mnogobrojne publike plijenile su Tonka Pažin, Dora Uzelac i Katarina Babić.