Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Srijeda, 02 Listopad 2019 21:12

„Pjesmom u jesen“ i Sajam antikviteta

Školsku godinu počeli smo nastupima na dvije manifestacije.

KUD „Slavonija“ iz Jakšića već 18. godinu održava trodnevnu smotru „Pjesmom u jesen“. Subota 14.9.2019. je bila u znaku velikih i malih čuvara tradicije. Između nastupa folkloraša izvrsno su se uklopile naše dvije revije na temu RUBINE koje je oduševljeno popratila  mnogobrojna publika. Modele su nosile Katarina Babić, Tonka Pažin, Ivana Stipić, Dora Uzelac i Lucija Kundakčić.

Rado smo se odazvali i pozivu  na 14. Sajam antikviteta u subotu 28.9.2019. godine u pješačkoj zoni u centru Požege. Modeli koje su nosile Tonka Pažin, Katarina Babić i Monika Kladnjak inspirirani su bajkom Regoč, I.B.Mažuranić; karakterom vesele, hrabre vile Kosjenke i uspavanog diva Regoča.

Izlagači i brojni prolaznici poželjeli su se slikati s našim manekenkama u bajkovitim modelima koji su prošetali gradom.