Utorak, 20 Listopad 2015 15:59

Učenici Obrtničke i Tehničke škole na Danima hrvatskog turizma

Zajednički projekt Tehničke i Obrtničke škole „Aureus Mons" proglašen je jednim od najuspješnijih na natječaju Ministarstva turizma RH. Povodom toga bili smo pozvani na svečanost Dani hrvatskog turizma u Poreču, gdje su dodijeljena posebna priznanja učenicima strukovnih škola za projekte koji su u ovogodišnjem programu bespovratnih potpora „Promocija i jačanje kompetencija strukovnih zanimanja za turizam".

Na svečanosti su bili gotovo svi učenici koji su sudjelovali u projektu: Fabijan Blažević, Matej Genadij, Michel Jakić, Jan Jurković, Ivan Kerepčić, Patrik Oroz, Monika Pavić, Demian Pejnović i Luka Šporčić, mentori u projektu: Hrvoje Mikolčević i Bojan Sikirica, kao i ravnatelji obiju škola Zoran Galić i Iva Šnajder. Sutradan smo imali slobodno vrijeme za razgledavanje Poreča i smišljanje ideja za nove projekte.