Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Subota, 08 Lipanj 2019 17:57

Obrana završnih radova konobara i kuhara u Pleternici

5. lipnja 2019. održana je obrana završnih radova 3.pl razreda, druge po redu generacije konobara i kuhara Obrtničke škole u Požegi s lokacijom u Pleternici.

Pod vodstvom mentora, profesora H. Vlahova i  A. Ledića naši učenici pokazali su i prezentirali svoje vještine kako u izradi  pisanih završnih radova tako i u praktičnom dijelu. Kuhari su pod mentorstvom prof. Ledića pripremili raznovrsna hladna predjela, glavna jela i neizostavne deserte. Konobari su pak pod mentorstvom prof. Vlahova pripremili stolove, servirali brojne delicije, pobrinuli se za pripravljanje koktela i posluživanje ostalih pića i napitaka. Učenike su uz mentore vodili i stručni suradnici Đuro Đukić i Edita Brozović. Konačan produkt rada svih učenika bio je svečani domjenak kojem je nazočila ravnateljica Iva Šnajder te nastavnici i roditelji. Ravnateljica se prigodnim riječima obratila učenicima te im čestitala na uspješno položenom završnom ispitu, a i na zavidno pripremljenom domjenku te im zaželjela mnogo uspjeha u budućem radu i životu.