Nedjelja, 02 Lipanj 2019 15:05

Naši učenici na 12. Festivalu graševine

Sudjelovali smo na 12. Festivalu graševine koji se tradicionalno održava u svibnju u Kutjevu, prijestolnici graševine.

Naši učenici ugostiteljskih zanimanja - Filip Bobinac, Josipa Maričević i Petar Čolić rastakali su vino na službenoj degustaciji i ocjenjivanju 128 uzoraka graševina održanom 10. svibnja 2019.

Naše modne revije tekstilnih zanimanja poznate su i zapažene. Pozvani smo da ih pokažemo i na  izboru za Vinsku kraljicu održanom 31. svibnja u večernjim satima na Trgu graševine. Predstavili smo se tematskim kolekcijama odjeće Regoč i Bijela ruža.

U pauzama između izlazaka vinskih ljepotica, pažnju u svojim modelima  plijenile su naše učenice: Dora Uzelac, Ana Lučić, Katarina Babić, Lucija Kundakčić, Tonka Pažin i Tea Profus.