Četvrtak, 28 Veljača 2019 18:05

Obavijest o predstavljanju pružatelja usluga po pozivu 03/2019

Na Javni poziv 03/2019. dostavljene su ponude 4 turističke agencije, sve u propisanom roku.

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za stručni posjet - izvanučioničku nastavu u Crnu Goru sastalo se 27. veljače 2019. godine te nakon otvaranja, čitanja i analize ponuda, izabralo sve četiri ponude za drugi krug izbora, i to sljedeće putničke agencije (abecednim redom):

1. ALGA Travel Agency iz Zagreba,

2. App (arriva travel) turistička agencija iz Požege,

3. Astralis travel putnička agencija iz Slavonskog Broda i

4. BROD TOURS turistička agencija iz Slavonskog Broda.

Prema Pravilniku o izmjenama i dopunama Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa izabrane turističke agencije će dostavljeni program i uvjete putovanja prezentirati na roditeljskom sastanku koji će se održati u srijedu 6.3.2019. u 19:00 sati u prostoru Obrtničke škole. Putničke agencije će se predstaviti roditeljima u trajanju maksimalno 15 minuta redoslijedom kako je gore navedeno.

Konačnu odluku o odabiru putničke agencije kojoj se povjerava organizacija putovanja biti će donesena većinom glasova roditelja na roditeljskom sastanku.

Požega, 28. veljače 2019.

Antonija Vidović, dipl. ing. arh., predsjednik Povjerenstva