Srijeda, 19 Prosinac 2018 17:59

RADIONICA ELEKTRONIČKO NASILJE

Petu godinu zaredom u sklopu školskog preventivnog programa i voditeljstvom pedagoginje škole realiziramo za učenike prvih razreda radionicu „Elektroničko nasilje“.

Radionicu vode educirani učenici starijih razreda, njih ukupno 20 voditelja.

U jednoj smjeni učenici voditelji bili su iz 4.d, 2.d i 2.h razreda dok su u drugoj smjeni bili voditelji iz 4.h, 3.a i 2.a razreda.

Nakon održanih radionica od 29.10.-19.11.2018. u našoj školi, voditelji su predložili da radionicu ponudimo održati i na susjednim srednjim školama.

Zahvaljujemo se na susretljivosti i suradnji Prehrambeno-poljoprivrednoj školi, Tehničkoj i Ekonomskoj školi u kojima smo održali radionicu u vremenu od 26.11.-10.12.2018.za sve njihove prve razrede.

I voditelji i sudionici su procijenili da je radionica bila vrlo uspješna i korisna te da ćemo suradnju nastaviti i iduće školske godine.

voditelji 4h3avoditelji 4.h i 3.a

voditelji1 2a3a4hvoditelji 2.a, 3.a i 4.h