Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Četvrtak, 29 Studeni 2018 11:07

Suradnja Obrtničke škole i dječjeg vrtića Cvjetna livada

Učenici 4.a razreda modnih tehničara u okviru projektnog zadatka „Pregače“, dizajnirali su i izradili pregače za djecu grupe Krijesnice, polaznike vrtića Cvjetna livada.

Dogovor o suradnji postignut je na obostrano zadovoljstvo učenika, odgajateljica i djece. Za vrijeme boravka u vrtiću vrijedne ruke malih Krijesnica svakodnevno stvaraju nešto novo, a ponedjeljkom postaju pravi kuhari koji pripremaju slastan obrok u svojoj novoj kuhinji.  Kako bi baš kao pravi profesionalci zaštitili odjeću i osjećali se jednako važnima, pobrinuli su se modni tehničari. U četvrtak 22.11.2018., učenici 4.a razreda posjetili su Krijesnice i uručili im pregače. Zauzvrat su lijepo dočekani i počašćeni, te su se uključili u razne igre i aktivnosti koje su im djeca pokazala. Oduševljenje djece i učenika rezultiralo je dogovorom o nastavku suradnje i  novom susretu.