Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Petak, 26 Listopad 2018 13:55

Učenici Obrtničke i Tehničke škole na Danima hrvatskog turizma

Zajednički projekt Tehničke i Obrtničke škole „15000 slika iz srca Slavonije" proglašen je najuspiješnijim na natječaju Ministarstva turizma RH. Povodom toga bili smo pozvani u Hvar na „Dane hrvatskog turizma“, gdje su dodijeljena posebna priznanja učenicima strukovnih škola za projekte koji su u ovogodišnjem programu bespovratnih potpora „Promocija i jačanje kompetencija strukovnih zanimanja za turizam“. 

Na večernjoj svečanosti gdje se dodjeljuju nagrade i priznanja najuspješnijim turističkim djelatnicima i tvrtkama bio je dio učenika koji su sudjelovali u projektu: Martina Maras, Vinko Matković-Grgić, Luka Pamer i Luka Perko, te mentori u projektu: Hrvoje Mikolčević i Bojan Sikirica.

https://www.youtube.com/watch?v=-FLZ6_-lEgA&t=211s