Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Petak, 26 Listopad 2018 13:40

„Volontiraj i ti“

voloneri1

U sklopu projekata, čiji je nositelj udruga Oppidum iz Požege, pod nazivima „Pokreni se! Volontiraj2!“ i „EU4U“,

 

koji se provode u partnerstvu s udrugom ZVONO iz Belišća, gradom Požega, te Eko centrom Latinovac u Obrtničkoj školi Požega održane su radionice pod nazivom „Volontiraj i ti“ i radionice informiranja mladih o Erasmus+ programu, EVS-u i mogućnostima studiranja u EU.

Provedbom radionica „Volontiraj i ti“ želi se povećati broj mladih uključenih u volonterske aktivnosti na području Požeško-slavonske županije i unaprijediti znanja i razinu informiranosti o važnosti i vrijednosti volontiranja.

U radionicama o Erasmus+ programu, te EVS-u, cilj je informiranje mladih o mogućnostima i prednostima koje donosi članstvo u EU. Uz voditelja radionica uključeni su i volonteri Eko centra Latinovac- Patrik iz Italije i Egels iz Latvije koji su podijelili svoja iskustva, doživljaje stečene kroz Erasmus+ i EVS program.

volonteri2volonteri3volonteri4volonteri5