Ponedjeljak, 23 Travanj 2018 20:03

OŠ' sa Stilom

28034988

Prvi projekt Volontersko kreativnog kluba Obrtničke škole, Požega u sklopu projekta „Mladi aktivisti -projektni optimisti“ Centra za kulturne djelatnosti, Zagreb financiranom od Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

OŠ' sa STILOM je projekt čiji su ciljevi: poticanje inkluzije, kreativno izražavanje, stjecanje znanja i vještina potrebnih u svakodnevnom životu i popularizacija strukovnih zanimanja.

Projekt će se provodit u periodu od 14.-18. svibnja u prostorima OŠ Julije Kempf, škole partner u suradnji sa Volonterskim centrom Požega.

U projekt su uključeni kao polaznici radionica učenici 8.-ih razreda i učenici iz posebnih odjeljenja OŠ Julija Kempfa iz Požege.

Radionice će provoditi učenici Obrtničke škole smjera modni tehničar i krojač (članovi Volonterskog kreativnog kluba) uz nadzor i upute profesora Obrtničke škole.

Naglasak je na uključivanju učenika s posebnim potrebama u sve aktivnosti projekta- osmišljavanje dizajna, izrada uporabnih predmeta, te prezentacije radova unutar lokalne zajednice.

VKV1

VKV2