Petak, 22 Prosinac 2017 12:23

„Advent na TTF-u“

STRUČNA EKSKURZIJA UČENIKA 3.A i 4.A u Zagreb u okviru otvorenih vrata Tekstilno-tehnološkog fakulteta i Adventa u Zagrebu održana je 15.prosinca 2017.g.

Tekstilno-tehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu  organizira  Dan otvorenih vrata Tekstilno-tehnološkog fakulteta, 15. prosinca 2017. godine, Prilaz b. Filipovića 28a, 10000 Zagreb  od 12-17 sati pod nazivom: „Advent na TTF-u“ u dogovoru sa koordinatoricom Lea Botteri  na TTF-u.

Radionice i predavanja koje  su održane:

Predavanja:

• prof.dr.sc. Dubravko Rogale, izv. prof.dr.sc. Snježana Firšt Rogale: Pametna odjeća na mudrom manekenu
  • prof.dr.sc.Edita Vujasinović: Tekstilije 21. st. - Sinergija znanosti i kreativnosti

Radionice:

• Izradi pletenu kuglicu za bor
  • TEKSTIL-GRAFO
  • Tko je ubio djeda Božićnjaka ? Odgovore će dati CSI TTF-a
  • Advent pod svjetlom plazme
  • Tekstilni materijali, nekada i danas
  • Bijelo na bijelom
  • Advent u laboratoriju