Nedjelja, 22 Listopad 2017 19:20

4. ETNO SUSRETI POŽEŠTINE

4. Etno susreti Požeštine održani su u Vetovu u nedjelju 22.10.17. Naša škola se predstavila s tri revije. Prvo je publiku zadivila kolekcija LOVKINJE  inspirirana lovom  i lovnim turizmom. Izrađena je od zelene čoje, a notu elegancije postigle su dodavanjem zlatnog satena koji djevojke pretvara u prekrasne  ŠUMSKE VILE.

Druge dvije kolekcije su na temu RUBINE.

Kolekcija NOVA RUBINA U MOM ORMARU izrađena je od  prirodnih materijala (lana i  pamuka) u krojevima koji su danas nosivi, koji u određenoj mjeri prate i naglašavaju liniju tijela. Uz modele su izrađeni modni ruksaci, koji definiraju kolekciju kao mladenačku i ležernu, a u isto vrijeme  elegantnu i sportsku.

Osnovna boja kolekcije STARA RUBINA INOVATIVNI KROJ je zelena, a kako bi se postigao dojam elegancije modeli su upotpunjeni  srebrnim satenom. Kolekciju karakteriziraju  inovacije u kroju, a rezultat toga su zanimljivo slagani nabori. Svi modeli imaju utkane elemente prošlosti slavonskog kraja, a istovremeno odišu modernim izričajem.