Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 435

Ponedjeljak, 20 Ožujak 2017 11:32

3. internacionalna konferencija BRI-ES 2017

Dana 16.03.2017 učenik Valentin Kovačić i mentor Edo Deanović sudjelovali su na 3. internacionalnoj konferenciji BRI-ES 2017 koja je održana s naglaskom na povezivanje industrije i strukovnog i profesionalnog obrazovanja.  Konferencija je bila organizirana u suradnji sa Tehničkom školom Slavonski Brod a održana je u Građevinskoj Tehničkoj školi Zagreb.

Na konferenciji i natjecanje su sudjelovali tehničke skole iz Austrije,Slovenije,Italije,Hrvatske,Češke Republike.

Ukupno je bilo 5 ekipa iz svakog područja,ekipa se sastojala jedan učenik iz svake zemlje sudionika.Cilj ovog natjecanja je promicanje suradnje i timskog rada.Na završnom dijelu konferencije učenici su prestavili svoja iskustva stečena kroz timski rad s ostalim učenicima iz drugih zemalja.

Službeni jezik na konferenciji je bio Engleski.