Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Sportski uspjesi

WhatsApp-Image-2023-11-29-at-12.59.37

Djevojke naše škole sudjelovale su na završnici Državnog prvenstva školskih sportskih društava Republike Hrvatske za učenike srednjih škola u krosu koje se održalo u Poreču. Djevojke pohvaljujemo za rezultate koje ostvaruju promovirajući našu školu. Samo natjecanje se održalo uz obalu mora ali po hladnom i kišovitom vremenu stoga čestitke svim dionicama tog događaja. Djevojke koje su predstavljale našu školu pod vodstvom profesora Josipa Dumančića: Nika Jurković, Lana Šimunović, Antea Han i Emanuela Drahotusky, sve iz 2.d razreda. Pohvale mentoru i djevojkama sa željom da ostvare i učešća na državnim natjecanjima i iz drugih sportova. 

Radionica izrade božićnih čestitki
Obavijest o provedenom natječaju

Povezani postovi