Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Sportski uspjesi - Tradicija se nastavlja

WhatsApp-Image-2022-12-15-at-16.02.03

Na županijskom natjecanju u futsalu koje se održalo u dvorani "Tomislav Pirc" naše djevojke osvojile su prvo mjesto. Ovogodišnje natjecanje je bilo najdramatičnije do sada. Naše djevojke su poslije neriješenog rezultata u finalu s ekipom ekonomske škole (0:0) boljim izvođenjem penala (3:1) izborile završnicu državnog prvenstva u Poreču. Djevojke koje su sudjelovale u natjecanju: Mihaela Samaržija (c), Viktoria Berić, Bernarda Jelčić,Enny Martinović,Ana Zelenika, Ivona Šubara, Tamara Đeker, Nika Jurković, Lana Šimunović, Rita Udovičić, Antea Han te voditelj profesor Ante Martinaš. Čestitke voditelju i djevojkama uz želju za dobrom predstavom na državnom natjecanju. 

MJESEC BORBE PROTIV OVISNOSTI
Rang lista kandidata

Povezani postovi