Futsal - "Djevojke opet zlatne"

futsal-1

Na natjecanju u Futsalu za djevojke koje je održano u četvrtak 11. 11.2021. u dvorani "Pirc" naše djevojke ostvarile su odlična postignuća. Na županijskoj razini natjecalo se šest ekipa. Naše djevojke su u grupnoj fazi natjecanja pobijedile ekipu Pakraca 5:1 te ekipu Poljoprivrede škole sa 12:0 te se u finalu susrele sa pobjednikom iz druge skupine ekipom Ekonomske škole. Naše djevojke su odličnom igrom došle do pobjede od 4:1 te tako postale prvakinje. Našu ekipu je vodio profesor Ante Martinaš kojemu kao i djevojkama čestitamo na vrhunskom rezultatu. Djevojke koje su nastupile su redom: Gabrijela Puljašević, Mihaela Samaržija, Viktoria Berić, Bernarda Jelčić, Enny Martinović, Ana Zelenika, Tamara Đeker, Ivona Šubara. Djevojke su tako stekle pravo nastupa na završnici državnog prvenstva gdje im želimo da tako i nastave. 

Javni poziv za organizaciju višednevne ekskurzije
Obavijest Stožera civilne zaštite Požeško-slavonsk...

Povezani postovi

© 2015 Obrtnička škola Požega - design by Medialive