Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Forest Art 2022

WhatsApp-Image-2022-09-16-at-13.55.48

Obrtnička škola Požega je i ove godine bila sudionik Forest Art festivala u Belišću. Predstavila se kroz svoja dva sektora - ugostiteljstvo i tekstil.

Ugostitelji su kroz projekt VirtuOS predstavili svoja zanimanja (turističko-hotelijerski komercijalist, kuhar/konobar) i počastili sve prisutne sudionike i posjetitelje slasnim zalogajima pripremljenim u školskom praktikumu kuharstva.

Učenice zanimanja iz područja tekstila (modni tehničar/ krojač) su svojim izložbenim radovima predstavile svoje zanimanje i kroz osmišljene radionice omogućile prisutnima ući u modni svijet stvaralaštva i kreiranja odjevnih modela. 

Danas beremo graševinu!
Obavijest o provedenom natječaju

Povezani postovi