Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Sajam SALORI

IMG_20220422_133927-1

Obrtnička škola Požega sudjelovala je 22. 04. 2022. u Osijeku na sajmu lova, ribolova i turizma SALORI. Specijalizirani sajam održan je u sklopu projektnih aktivnosti promotivne kampanje. U sklopu sudjelovanja na sajmu, učenici i nastavnici imali su organiziran obilazak grada Osijeka. Početak aktivnosti sastojao se od upoznavanja osječke Tvrđe i šetnje Promenadom. Prilikom obilaska Osijeka, učenici UTŠ Osijek govorili su o znamenitostima i osobama koje su bile značajne za Osijek i njegov razvoj. Poslije obilaska, učenici su ručali u Pivnici Merlon, a zatim su se s nastavnicima uputili na osječki Pampas gdje su svi zajedno sudjelovali na 17. SALORI. Na štandu smo promovirali partnerstvo na VirtuOS-u, kao i našu školu. Obrtnička škola Požega na sajmu je predstavila struke i zanimanja koje upisuje. Ugostiteljska struka predstavila je svoj Požeški kolačić, turistički suvenir koji je sufinanciran iz projekta Ministarstva turizma. Tekstilna struka predstavila je svoje modne kreacije koje su osmišljavale učenice u školskim praktikumima, a drvna struka ležaljke i stolice koje se proizvode u školskoj radionici. Svi učenici sudjelovali su u predstavljanju škole i školskih proizvoda obilazeći sajamski prostor gdje su sudionicima i posjetiteljima dijelili Požeške kolačiće, letke škole te promotivne letke TZ Požeško-slavonske županije.  

STRUČNO USAVRŠAVANJE ODGOJNO – OBRAZOVNIH RADNIKA ...
Državna smotra LiDraNo