Advent u školi

viber_slika_2021-12-23_18-30-15-717

Tijekom adventa u Obrtničkoj školi tradicionalno uređujemo sve školske prostore kako bismo unijeli blagdanski ugođaj božićne priče o onomu što Božić jest; svetkovina ljubavi, prijateljstva i mira. Tako smo već od studenog spajali boje, ukrase, različite predmete, slike, poruke i osmijehe, i prikazali sve što u svojim zanimanjima znamo i možemo izraditi, stvoriti, napisati, kreirati i povezati s prelijepom željom da svjetlo osvijetli živote svih nas u vremenu koje dolazi. U prilogu dijelimo sa svima vama svoje trenutke druženja u blagdanskom ozračju.

Dragi učenici, vama i vašim roditeljima i obiteljima želimo sretan i blagoslovljen Božić a u novoj godini pred nama puno uspjeha u radu i životu,

djelatnici Obrtničke škole.

Više fotografija sa radionica možete pogledati na facebook stranici Volonterko kreativni klub Obrtničke škole Požega

Natječaj za popunjavanje radnog mjesta
Javni poziv za organizaciju višednevne ekskurzije ...
© 2015 Obrtnička škola Požega - design by Medialive