Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Natječaj {ZAJEDNO} za bolje sutra

1

U subotu 15. lipnja 2024. godine školska knjižničarka Antonija Zeljko sudjelovala je na programu Dm ženska utrka na zagrebačkom Jarunu gdje je u ime škole primila potvrdu o donaciji higijenskih uložaka u sklopu natječaja {ZAJEDNO}za bolje sutra".

4.420 rekreativnih i profesionalnih trkačica te 1569 malih trkača promicalo je zdrav način života te su svojim sudjelovanjem na utrci podržali donaciju dm-a. Za svaku kupljenu ulaznicu dm će donirati dva pakiranja higijenskih uložaka za 14 osnovnih i srednjih škola, koje su se prijavile na dm-ov natječaj, među kojima je i Obrtnička škola Požega.

Naša škola prijavila je projekt „Crvena točka" s ciljem podizanja razine znanja o menstrualnom zdravlju među učenicama srednje škole. 

„Kreativni i neovisni"
OBAVIJEST O RADU UČENIČKOG SERVISA