Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Pedagoški projekt u Obrtničkoj školi Požega

WhatsApp-Image-2024-02-12-at-20.56.18-2

Kroz pedagoški projekt „Formativno vrednovanje i pisanje bilješki" 2023./24. stručne suradnice pedagoginje Blaže Šurbek Bagarić tijekom mjeseca siječnja provedeno je nekoliko planiranih aktivnosti. Jedna od aktivnosti je bila i provedba četiri radionice održanih 24.01.2024.god. „Formativno vrednovanje i pisanje bilješki" za 42 nastavnika Obrtničke škole Požega.

Radionice su vođene odstrane sedamnaest nastavnika u zvanju mentora ili savjetnika.

Radionice su osmišljene u četiri etape, kroz koje su nastavnici dobili sažetke bitnog iz Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi, podsjetnik metoda vrednovanja za tri pristupa vrednovanju, pristupi i načini vrednovanja, planiranje nastavne jedinice, vrednovanje odgojno obrazovnih ishoda kao i kako pisati dobru bilješku. Sve to kroz radne interaktivne materijale i listiće samovrednovanja.

Radne materijale grupe 2. možete pogledati na poveznici: https://skole.loomen.carnet.hr/mod/forum/discuss.php?d=146182

Djelić radne atmosfere je vidljiv na fotografijama u galeriji, koje potkrepljuju danu pozitivnu evaluaciju o korisnosti i zanimljivosti radionica.

Autor teksta: Katarina Bajt 

Fašnik
Uspjeh na natjecanju "Raise the Bar Youth"