Terenska nastava 3.fg razreda

e-

Učenici maturalnog 3.fg razreda (konobar/kuhar) Obrtničke škole u Požegi, u pratnji nastavnika Andreje Katarine Uremović i Hrvoja Vlahova bili su 10.10. na terenskoj nastavi pod nazivom „Požega kao turistička destinacija".

Prvi dio se sastojao od jednosatnog obilaska centra grada pri kojemu su učenici upoznati s turističkim atrakcijama, poviješću i poznatim osobama grada Požege.

Nakon toga učenici su posjetili turističku agenciju „Luks" i upoznali se s ponudom iste.

Na kraju se cijela grupa uputila pješice do vrha brda Sokolovac tako da su dobili širu sliku onoga što je Zlatna dolina.

Vjerujemo da su ovakvi lokalni izleti od koristi učenicima, ali i ugostiteljstvu i turizmu našega kraja jer će na ovaj način učenici biti bolji promotori lokalnog razvoja turizma i Požeške kotline kao turističke destinacije.

Rang lista kandidata
Obilježavanje nacionalnog Tjedna školskog doručka