Dan ružičastih majica - Nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja

ruzicasto101

U srijedu 24. veljače učenici naše škole obilježili su Dan ružičastih majica. Riječ je o najpoznatijem programu prevencije vršnjačkog nasilja u Hrvatskoj u kojem sudjeluje više od dva milijuna sudionika. Dan ružičastih majica Hrvatski sabor je 2017. godine, na prijedlog Centra za edukaciju i prevenciju nasilja, proglasio kao Nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja.

U našoj školi kroz više razrednih odjeljenja kao i u Pleternici provedene su različite aktivnosti obilježavanja #danaružičastihmajica. Učenici su sudjelovali u obilježavanju ovog Dana noseći ružičaste majice, a poneki i maske 😊 i uređujući panoe škole kako bi ukazali na neprihvatljivost vršnjačkog nasilja.

Svi su se zajedno složili: #NasiljePrestajeOvdje i #stopvršnjačkomnasilju.

Fotografije također možete pogledati na Facebook stranici Volontersko kreativnog kluba Obrtničke Škole Požega KAP: https://www.facebook.com/Volontersko-kreativni-klub-Obrtni%C4%8Dke-%C5%A0kole-Po%C5%BEega-KAP-174927533120738/photos/pcb.793645777915574/793645397915612/

I na Instagram stranici: https://www.instagram.com/obrtnicka_skola_pozega/

Zasadi stablo, ne budi panj!
RCK - video

Povezani postovi

© 2015 Obrtnička škola Požega - design by Medialive