Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

UPISI u 1. razred u šk. god. 2024./2025.

plakat_upisi

Učenici koji će se upisivati u 1. razred, nakon objave konačnih ljestvica, trebaju OBAVEZNO dostaviti cjelovitu dokumentaciju u nekim od ponuđenih termina (termini se odnose na SVE učenike koji se upisuju u 1. razred):

Prilikom upisa dokumentaciju je moguće samostalno učitati u sustav, poslati na e-mail škole Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili je donijeti u školu na dan upisa.
Potrebno je priložiti:

  • Potpisanu upisnicu (učenici ju ispisuju iz aplikacije srednje.e-upisi.hr ili ju mogu dobiti u Obrtničkoj školi)
  • Svjedodžbu medicine rada ili Potvrdu školskog liječnika
  • Dokumente za ostvarene dodatne bodove
  • Učenici koji imaju izravan upis donijeti: upisnicu, Rješenje Ureda državne uprave i mišljenje stručnog tima HZZ-a
Liječnički pregled za deficitarna zanimanja
RASPORED DOPUNSKOG RADA U ŠKOLSKOJ 2023./2024.