Srcem za djecu Madagaskara

IMG-a7476d844d2ccf1262aff734b5be6c4a-V

Obrtnička škola Požega kao suradnik u projektu Škole za Afriku tijekom narednih mjeseci će provoditi različite aktivnosti na razini škole s ciljem širenja solidarnosti i stvaranja obrazovnih mogućnosti za djecu Madagaskara. Kroz školske i izvannastavne aktivnosti provodit će se edukativne programske aktivnosti, radionice i izložbe kako bi se prikupila sredstva za obrazovanje djece Madagaskara.

Povodom Valentinova učenici 3.a razreda pokrenuli su projekt Srcem za djecu Madagaskara.

Nizom aktivnosti uređen je prostor škole u kojem je izložena škrinja ljubavi i lijepih riječi u koju učenici mogu ostaviti svoje lijepe poruke za prijatelje.

Učenici su dizajnirali i izrađivali straničnike za knjige s motivima ljubavi i afričkim motivima koje će svaki učenik, posudbom knjige u školskoj knjižnici, dobiti na poklon.

U školskoj knjižnici nalazi se i kućica-škrinjica za prikupljanje dobrovoljnih donacija.

Gradska knjižnica Požega je podržala projekt i omogućila da i naši sugrađani vide aktivnosti učenika i svojom donacijom omoguće kvalitetniji i sretniji život djece Madagaskara.

Pridružite nam se i Vi svojim SRCEM ZA DJECU MADAGASKARA!

Volite i budite voljeni!

Sretno Valentinovo!

Sanacija stubišta
Odluka o odabiru ponuditelja (Javni poziv 1/2022 i...