Rezultati natječaja „JA -SUPER JUNAK/JUNAKINJA“

Plakat-za-stranice-kole

Uspješno je završen likovni natječaj za učenike sedmih i osmih razreda osnovnih škola, a kojeg su pokrenuli modni tehničari i krojači kako bi potaknuli svoje mlađe kolege da hrabro svoju maštu pretvore u jedinstvene likovne radove. Svi pristigli super junaci imaju neobične i originalne talente i vještine, hrabri su i pozitivni borci za pravdu. Najzahtjevniji dio posla za stručno povjerenstvo bio je u mnoštvu odličnih radova odabrati najbolje.

Pobjednica natječaja je Iva Banaj, učenica 7.-og razreda Katoličke osnovne škole. Čestitamo pobjednici!

Zahvaljujemo svim učenicima i njihovim nastavnicima mentorima OŠ „Mato Lovrak" iz Nove Gradiške, OŠ „Dragutina Lermana" iz Brestovca, te Katoličke osnovne škole u Požegi, koji su sudjelovali u natječaju.

OBAVIJEST - Prijevoz učenika
Ja sam u Obrtničkoj, dođi i ti!
© 2015 Obrtnička škola Požega - design by Medialive