Raspored u plavom tjednu - 8.2.2021.

obavijest

Dragi učenici, poštovani roditelji,

u plavom tjednu (od ponedjeljka 08.02.2021. godine) nastava se održava prema sljedećem rasporedu:

• nastava za učenike završnih razreda četverogodišnjih i trogodišnjih zanimanja održavat će se prema A modelu obrazovanja (u školi)
  • nastava za učenike nižih razreda trogodišnjih zanimanja (1.bc, 1.e, 1.fg, 2.ce, 2.fg) koja se održava u školskim praktikumima i školskim radionicama održavat će se prema A modelu (u školi), a ostala teoretska nastava za ta zanimanja će biti prema C modelu (online) prema ustaljenom rasporedu
  • nastava za ostale učenike održavat će se prema C modelu obrazovanja (online)

Nastava će se održavati samo u prvoj smjeni s početkom u 07.10 h (u matičnoj školi), odnosno s početkom u 08,00 h (u Pleternici) i to prema tzv. plavom rasporedu.

Praktična nastava, kod obrtnika, realizirat će se prema ustaljenom rasporedu (naravno, koji s obzirom na epidemiološku situaciju rade).

Raspored se nalazi u prilogu.

Raspored za maturante i niže razrede trogodišnjih zanimanja u plavom tjednu - 08.02.2021.

Ime: Plavi_raspored_ucenici_08022021
Veličina datoteke: 105 kb
Preuzmi datoteku
Ime: Plavi_raspored_nastavnici_08022021