Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Nabavljena laboratorijska oprema za ispitivanje svježeg betona

WhatsApp-Image-2023-03-16-at-14.28.48-1

Temeljem odluke o financiranju projekata u sklopu izvannastavnih aktivnosti osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova u školskoj godini 2022./2023. i odobrenih sredstava u iznosu od 2.390,44 eura Ministarstva znanosti i obrazovanja, aktiv graditelja izvršio je nabavu tražene laboratorijske opreme za ispitivanje svježeg betona. Projekt je osmišljen kao modernizacija postojećih kurikuluma u smislu uvođenja promjena u nastavni proces. Kako bi se očuvala konkurentnost građevinskog sektora u budućnosti i kako bismo unaprijedili znanja projekt je zamišljen da učenici raznim aktivnostima i ispitivanjima materijala međusobno dijele dobivene rezultate, upoznaju se sa važnostima kvalitetnog odabira materijala te njegovom primjenom. Opremanjem uređajima za ispitivanje, otvara se mogućnost za suradnju Škole sa znanstvenim institucijama i tvrtkama za stalnim usavršavanjem i istraživanjem novih materijala i tehnologija. Opremljena radionica bi bilo i mjesto susreta sa tvrtkama iz područja ispitivanja materijala koje bi različitim predavanjima i iskustvima sa terena obogatile nastavne procese učenika naše Škole. 

Popis kandidata pozvanih na testiranje (spremač/-i...
Sudjelovanje učenika na manifestaciji „Zeleno – pl...