Podjela potvrda o položenim ispitima državne mature

obavijest

Potvrdu o položenim ispitima državne mature možete preuzeti 22.7.2020. (srijeda) u vremenu od 8.00-10.00 sati.
Pravo na potvrdu imaju svi koji su položili barem jedan ispit.
S obzirom na epidemiološku situaciju, učenici obavezno moraju koristiti zaštitnu masku prilikom preuzimanja potvrda te je preporuka ponijeti vlastitu kemijsku olovku (zbog potpisa evidencijske liste o preuzimanju potvrde).
Ukoliko niste u mogućnosti osobno preuzeti potvrdu, možete ovlastiti bliskog srodnika (roditelj, brat, sestra) koji treba ponijeti svoju osobnu iskaznicu i vaš OIB (ili fotokopiranu vašu osobnu iskaznicu).

Potvrde nakon 22.7.2020. moći ćete podići kod tajnika ili administratora škole (ovisno o godišnjem odmoru). 

Upis u 1. razred
Popis udžbenika za šk. god. 2020./2021.
© 2015 Obrtnička škola Požega - design by Medialive